0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Gamba Osaka
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۳
۳
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۲:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۴
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashima Antlers
۲
۱
FC Tokyo
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
SK Rapid Wien
۰
۰
AC Milan
inprogress
۱۹:۰۰
Glasgow Rangers FC
۰
۰
Manchester United
inprogress
۱۸:۳۰
FC Spartak Trnava
۰
۲
Aston Villa
inprogress
۱۷:۳۰
Burgos CF
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
VfB Stuttgart
۳
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۵:۳۰
Queens Park Rangers FC
۰
۲
Tottenham Hotspur
Finished
۱۷:۳۰
AZ Alkmaar
۳
۰
KV Kortrijk
Finished
۱۵:۳۰
Futebol Clube Vizela
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Racing Genk
-
-
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SK Sturm Graz
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Alaves
-
-
Real Sociedad
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AFC Wimbledon
۲
۵
Brentford
Finished
۱۵:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۰
۱
RC Lens
Finished
۱۶:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۴
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Elche
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
1.FC Magdeburg
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
RSC Anderlecht
۲
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۵:۰۰
Valencia CF
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Girona FC
۳
۳
Montpellier HSC
Finished
۱۲:۳۰
Empoli
۰
۰
FC Ingolstadt 04
inprogress
۱۸:۳۰
Levante B
-
-
Qatar SC Doha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Viktoria Koln 1904
۳
۳
1. FC Koln
Finished
۱۵:۳۰
SV Austria Salzburg
۱
۵
Real Betis
Finished
۱۵:۳۰
SV Werder Bremen
۰
۳
Lecce
Finished
۱۶:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
West Ham United
inprogress
۱۷:۳۰
Sassuolo
۲
۰
SPAL 1907 Ferrara
inprogress
۱۸:۳۰
SV Darmstadt 98
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۴:۳۰
Las Palmas
۱
۲
Calcio Como
Finished
۱۲:۰۰
FSV Frankfurt
۳
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۵:۳۰
FC United of Manchester
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
Stade Rennes FC
۱
۰
Stade Laval
inprogress
۱۹:۰۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۳
۰
NK Gorica
Finished
۱۲:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
Zulte-Waregem
۲
۰
KAA Gent
Finished
۱۵:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۳۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Palermo
inprogress
۱۸:۰۰
Goztepe AS Izmir
۲
۰
Luton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Cremonese
-
-
Giana Erminio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Royal Antwerp FC
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Sanjoanense
۱
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۳:۰۰
Zawisza Bydgoszcz
۴
۱
Wisla Plock II
Finished
۱۳:۰۰
Darlington
۰
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۵:۰۰
Bognor Regis Town FC
۰
۲
Portsmouth
Finished
۱۵:۳۰
Solihull Moors
۰
۳
Oxford United
Finished
۱۵:۳۰
Gillingham
۲
۰
Watford FC
inprogress
۱۷:۳۰
Marino de Luanco
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Gornik Polkowice
۱
۴
MKP Carina Gubin
Finished
۱۲:۳۰
Fremad Amager
۲
۱
Ringsted IF
Finished
۱۲:۳۰
FC Gutersloh 2000
۲
۲
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Standard Liege
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۶:۳۰
Alvechurch
۱
۱
Halifax Town
inprogress
۱۷:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
CD Trofense
-
-
AVS Futebol SAD
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Erdi VSE
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۱:۳۰
FK Pardubice B
۰
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
Garbarnia
۱
۵
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
Eibar
۱
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۱۳:۰۰
Legia Warsaw II
۰
۳
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۳:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۳
Barnet
Finished
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
۴
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۰
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۳۰
TUS Dassendorf
۱
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
Spelle-Venhaus
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۵:۳۰
Willem II Tilburg
۳
۰
Lommel United
Finished
۱۶:۰۰
Chemnitzer FC
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۰۰
Ballymena United FC
۱
۱
Bangor
Finished
۱۶:۳۰
FC Buderich 02
۳
۱
SV Sodingen
Finished
۱۶:۳۰
LASK Linz
۲
۰
SKN St. Polten
Finished
۱۶:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۲
۲
FC Huchting
Finished
۱۶:۳۰
FC Volendam
۱
۱
SK Deinze
Finished
۱۷:۰۰
FC Wegberg-Beeck
۰
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
Ballyclare
۱
۱
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۰
۵
Hartlepool United
Finished
۱۷:۳۰
Bath City
۱
۰
Port Vale
inprogress
۱۷:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۰
۱
Udinese Calcio
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes
-
-
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Marino
-
-
Tenerife B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Zacapa Tellioz
۲
۱
Club Xelaju
Finished
۰۵:۳۰
Budaorsi SC
۴
۳
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۳
۳
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۱:۳۰
Hallein
۱
۲
SV Wals-Grünau
Finished
۱۲:۰۰
Ishoj
۴
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
FC Liefering
۲
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۱
۰
VSG Altglienicke
Cancelled
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۳
۰
Altglienicke II
Finished
۱۵:۳۰
NAC Breda
۱
۱
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Koln
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
De Graafschap
۱
۲
Al-Nasr
Finished
۱۵:۳۰
Rijnvogels
۰
۳
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
Sundby BK
۳
۱
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۶:۰۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۳
۳
Giessen Teutonia
Finished
۱۶:۳۰
Barry Town FC
۲
۱
Newport County FC
Finished
۱۷:۰۰
Boston United FC
۴
۲
Kettering Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Quorn
۲
۱
Brackley Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۱
۵
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Workington AFC
۱
۱
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۱
۰
Mondercange
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۰
۲
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
Needham Market
۲
۰
Maldon & Tiptree
Finished
۱۷:۳۰
Lisburn Distillery
۰
۸
Carrick Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Tamworth FC
۲
۳
Walsall FC
inprogress
۱۷:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Ilkeston FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۱
۲
Leamington FC
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۱
۰
Woking FC
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۱
Braintree Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
York City FC
۲
۱
Grimsby Town
inprogress
۱۷:۳۰
Spalding Utd
۱
۱
Rotherham United FC
Finished
۱۷:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۱
۰
Sampdoria
inprogress
۱۸:۳۰
FC Lorient
۰
۱
Dinamo Brest
inprogress
۱۸:۳۰
Genoa
۲
۰
SSC Venezia
inprogress
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۰
۲
Caykur Rizespor
inprogress
۱۸:۳۰
VfB 03 Hilden
۲
۱
SV Schermbeck
inprogress
۱۸:۳۰
FC Nurnberg
۲
۱
Blackburn Rovers
inprogress
۱۹:۳۰
Diosgyor VTK
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Boulogne
-
-
Dunkerque
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Worgl SV
-
-
SC Kitzbuhel
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Lancy
-
-
FC Grand-Saconnex
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Martigues
-
-
Aubagne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CD Don Alvaro
-
-
Merida
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bzenec
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۳۰
FC Slovan Rosice
۴
۱
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۳۰
MFK Dolny Kubin
۰
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۳۰
Frydek Mistek
۰
۱
MFK Havirov
Finished
۱۱:۴۵
KSZO Ostrowiec
۱
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۲:۰۰
FK Usti nad Labem
۳
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۱
۳
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۰
۱
Velke Hamry
Finished
۱۲:۰۰
Middelfart
۲
۱
VSK Arhus
Finished
۱۲:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۳
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
Stal Brzeg
۱
۲
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Mladost Novi Sad
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۲:۳۰
SpVg Frechen 20
۰
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۲:۳۰
FC Malacky
۲
۳
FK Hodonín
Finished
۱۲:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۳
Pogon Szczecin II
Finished
۱۲:۳۰
Matador Puchov
۲
۰
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۲
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Finished
۱۳:۰۰
UD Oliveirense
۲
۲
Academica de Coimbra
Finished
۱۳:۰۰
Felgueiras 1932
۱
۰
Chaves
Finished
۱۳:۰۰
SV Darmstadt 98
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۴:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina B
۱
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۴:۳۰
Stomil Olsztyn
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۵:۳۰
Türk Gucu Friedberg
-
-
FC Turabdin-Babylon Pohlheim
Abandoned
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۱
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Eintracht Trier
۳
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۲
۴
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
Gaborone United
۰
۱
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۰
۱
FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۴۵
Hertha BSC Berlin
۱
۰
NEC Nijmegen
inprogress
۱۷:۳۰
Harland and Wolff Welders
۱
۲
Portadown FC
inprogress
۱۷:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۰
۳
RAAL La Louviere
inprogress
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۳
۲
Millwall U21
Finished
۱۷:۳۰
Wingate & Finchley FC
۲
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Whitehawk
۳
۱
Ashford Town (Middx) LFC
inprogress
۱۷:۳۰
Lewes FC
۰
۱
Worthing FC
inprogress
۱۷:۳۰
TSV Hartberg
۰
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۱
۳
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۳
۰
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Tel-Aviv
۱
۰
Lech Poznan II
Finished
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۰
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۱
۲
Boreham Wood FC
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۰
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۰
۳
Barnsley FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bootle
۲
۲
Southport FC
Finished
۱۷:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۱
۰
SV Meppen
inprogress
۱۸:۳۰
MFK Stara Lubovna
۱
۰
Slavia TU Kosice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SV Donau
-
-
SV Ried
Cancelled
۱۸:۳۰
Les Herbiers
۰
۱
Chamois Niortais FC
inprogress
۱۸:۳۰
Le Mans FC
۱
۰
Angers SCO
inprogress
۱۸:۳۰
FC Bavois
۰
۱
FC Sion II
inprogress
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۰
۰
FK Samorin
inprogress
۱۸:۳۰
SV Donau
۲
۱
Ried II
inprogress
۱۸:۳۰
RW Walldorf
۱
۱
VfR Wormatia Worms
inprogress
۱۸:۳۰
KF Ramiz Sadiku
۰
۰
KF Istogu
inprogress
۱۹:۰۰
Asteras Tripolis
۰
۰
Levadiakos
inprogress
۱۹:۰۰
Kryvbas Krivyi
۰
۰
Al Bataeh
inprogress
۱۹:۰۰
FK Pelister
۰
۰
KF Rinija Gostivari
inprogress
۱۹:۱۵
Clermont
-
-
AS St. Etienne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Skalica
-
-
FC Vion Zlate Moravce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Uniao Lamas
-
-
Lusitania Lourosa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Rudes Zagreb
-
-
NK Brinje Grosuplje
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۴
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
  Russia Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۳
FK Zenit St. Petersburg
inprogress
۱۸:۰۰
FK Dinamo Moscow
-
-
FK Fakel Voronezh
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
FC Rostov
-
-
CSKA Moscow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Deportivo Riestra
Finished
۰۱:۳۰
San Lorenzo
-
-
Atletico Huracan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Racing Club
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Rosario Central
۴
۲
Sarmiento
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Defensor Sporting
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۱:۳۰
Cerro Largo FC
۰
۱
Rampla Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Club Nacional de Montevideo
-
-
Miramar Misiones
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Racing Club de Montevideo
۰
۰
Montevideo Wanderers
inprogress
۱۹:۰۰
  Belgium Super Cup
Club Brugge KV
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Sarpsborg 08
-
-
SK Brann Bergen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Serie B
Coritiba FBC
۰
۱
Mirassol FC
Finished
۰۴:۰۰
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Ituano SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
America Mineiro MG
-
-
Amazonas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Avai
۰
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie A
Flamengo RJ
-
-
Criciuma EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Limache
۰
۱
Deportes Temuco
Finished
۰۲:۳۰
Magallanes
-
-
La Serena
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
San Marcos de Arica
-
-
C.D. Universidad de Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States USL Championship
North Carolina
۱
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Louisville City FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
Charleston Battery
۲
۰
Miami FC
Finished
۰۳:۰۰
Phoenix Rising
۲
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
  Colombia Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۰
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza FC
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۱
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
Coquimbo Unido
-
-
Nublense
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
O'Higgins
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States USL League Two
Long Island Rough Riders
۱
۳
Vermont Green
Finished
۰۰:۰۰
Ventura County Fusion
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۲
Project 51O
Finished
۰۶:۰۰
Ocean City Nor'easters
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۳:۰۰
FC Tucson
۳
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۵:۰۰
Almaden FC
۰
۱
United Pdx
Finished
۰۰:۳۰
Lionsbridge FC
۲
۱
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۰۰
Asheville City SC
۴
۰
Nona FC
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۵
Nueva Chicago
Finished
۰۰:۴۰
CA Chaco For Ever
۰
۱
Temperley
Finished
۰۲:۴۰
CA Defensores de Belgrano
-
-
Brown de Adrogue
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almirante Brown de Lules
-
-
Club Atletico Aldosivi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA San Miguel
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Alvarado
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Paraguay Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۲:۰۰
Tacuary
-
-
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
  Sweden Allsvenskan
Kalmar FF
۲
۱
Djurgardens IF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۲
BK Hacken
Finished
۱۶:۳۰
IF Brommapojkarna
۰
۰
Hammarby IF
inprogress
۱۹:۰۰
  China League 2
Quanzhou Yassin
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۳:۰۰
Guangxi Lanhang
۱
۱
Hunan Xiangtao
Finished
۱۵:۰۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۱
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Harbor Reserves
۲
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۰
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL South Australia
Croydon Kings
۵
۳
South Adelaide
Finished
۰۸:۳۰
Para Hills Knights
۱
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
Modbury Jets
۳
۰
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
White City Beograd
Finished
۰۹:۰۰
North Eastern Metro Stars
۱
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۱:۰۰
  Poland Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
-
-
Zaglebie Lubin SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Pogon Szczecin
۰
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۹:۰۰
GKS Dospel Katowice
۱
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۶:۱۵
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Sydney FC NPL
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۵
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC
۴
۱
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
  China Jia League
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۲
Dalian Young Boy FC
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Yanbian Longding
۱
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۴:۳۰
Liaoning Tieren FC
۱
۱
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou FC
۳
۰
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۵:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Dukla Praha
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۰۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۰
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۸:۳۰
Bohemians 1905
۰
۰
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۸:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Dunedin City Royals
۱
۳
Christchurch United
Finished
۰۴:۰۰
Selwyn United
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۴
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
  Costa Rica Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۰
۳
AD San Carlos
Cancelled
۰۴:۳۰
  Egypt Premier League
Talaea El Gaish
۰
۰
Pharco
inprogress
۱۸:۰۰
Ceramica Cleopatra FC
-
-
Baladiyet El Mahallah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
National Bank
-
-
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group A
Costa Rica U20
۱
۱
Cuba U20
Finished
۰۲:۳۶
USA U20
۹
۰
Jamaica U20
Finished
۰۵:۳۶
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Royal Pari
۲
۱
Blooming
Finished
۰۳:۳۰
Real Tomayapo
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۸
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۶:۰۰
Stop Out Sports Club
۳
۲
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۱
۵
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۱۵
  Sweden Superettan
Osters IF
۲
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
Orebro SK
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۱۸:۳۰
IK Oddevold
۰
۳
Helsingborgs IF
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۲
۲
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Super League
Yverdon-Sports
-
-
FC Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Lugano
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Winterthur
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Finland Veikkausliiga
AC Oulu
۲
۰
EIF Ekenas
inprogress
۱۷:۳۰
HJK Helsinki
۲
۰
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
-
-
FK Radnicki Nis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Jedinstvo Ub
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mladost Lucani
-
-
OFK Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria
Avondale FC
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۲
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۰:۳۰
Hume City
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 1. Division
IK Start Kristiansand
۱
۱
Valerenga IF Oslo
inprogress
۱۷:۳۰
Moss
۰
۰
Kongsvinger IL
inprogress
۱۷:۳۰
Egersund IK
۰
۲
Bryne FK
inprogress
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۰
Stabaek
inprogress
۱۷:۳۰
Ranheim Trondheim
۳
۰
Sogndal IL
inprogress
۱۷:۳۰
FC Lyn Oslo
۳
۱
Asane IL Ulset
inprogress
۱۷:۳۰
  Latvia 1. Liga
Riga FC II
۵
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
SK Super Nova
۷
۰
Marupe
Finished
۱۳:۳۰
JDFS Alberts
۳
۲
Valmiera FC II
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Playford Patriots
۲
۱
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۳
۲
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۷
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۰
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۰
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۲:۳۰
Azul Claro Numazu
۲
۱
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۲
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Fukushima United FC
۳
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۱
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۰
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FC TPS Turku
۴
۰
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۶
۰
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۴
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
PK-35 Helsinki
-
-
Jippo Joensuu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۲
۶
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
FV Illertissen
۵
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۲
۲
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۳
۱
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۳۰
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۵
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۱
۳
Ipswich Knights
Finished
۰۹:۳۰
Samford Rangers FC
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
Bayside United
۱
۲
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۰:۳۰
North Star
۲
۳
Souths United
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Fraser Park
۰
۰
South Coast Flame FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions FC
۳
۰
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۳
Hawkesbury City SC
Finished
۱۱:۰۰
Blacktown Spartans
۲
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۳
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۱
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۰۰
Broadbeach United U23
۱
۱
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Torrens Birkalla Reserves (W)
۲
۱
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۰۸:۱۵
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Fulham United Reserves
۱
۴
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Cumberland United Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۰
۴
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Sturt Lions Reserves
۰
۲
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Playford City Patriots Reserves
-
-
West Adelaide Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
  New Zealand Northern Premier League
Manurewa AFC
۱
۴
Birkenhead United
Finished
۰۶:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Bay Olympic
۳
۳
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
West Coast Rangers
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۹:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Auckland City
Finished
۰۹:۰۰
East Coast Bays
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۳
CA Independiente de La Chorrera Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۱
Tauro FC Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Union Cocle
۳
۱
San Francisco FC Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Yangpyeong FC
۱
۲
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Mokpo City
۳
۳
Siheung Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۰
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimhae City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۱۱:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
England U19 (W)
۰
۰
France U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Serbia U19 (W)
۲
۱
Lithuania U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Stjarnan (W)
۰
۱
Breidablik Kopavogur (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۲
۱
FH Hafnarfjodour (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
EBK
۱
۲
Pallo-Iirot Rauma
inprogress
۱۷:۳۰
FC Honka
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۶:۳۰
VJS Vantaa
۰
۱
HJS Akatemia
inprogress
۱۷:۳۰
  Denmark 1st Division
Esbjerg F.B.
۱
۱
OB Odense
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland 2. Division
Wieczysta Krakow
۰
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۱۵
LKS Lodz II
۳
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۲
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
۲
۴
FC Kuressaare II
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Tammeka II
۷
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۵:۳۰
Nomme Kalju II
۵
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۲:۳۰
Johvi FC Phoenix
۰
۵
Tallinna JK Legion
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Box Hill United
۰
۲
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۳:۰۰
Beaumaris
۰
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۲
۳
Doveton
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Broadbeach United
۲
۱
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
Logan Lightning
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Ready
۱
۱
Træff
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Kristiansund BK 2
۱
۱
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Bjorkelangen
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۱
۰
Funnefoss/Vormsund
inprogress
۱۸:۳۰
  Japan Regional League
Vonds Ichihara
۲
۱
Aries Tokyo FC
Finished
۱۲:۳۰
J-Lease FC
۷
۱
Brew Kashima
Finished
۰۵:۳۰
Fuji University
۱
۵
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۵:۳۰
Kariya
۲
۲
Gakunan F Mosperio
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Heidelberg United (W)
۲
۱
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۱
۰
South Melbourne (W)
Finished
۱۰:۳۰
Essendon Royals (W)
۱
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Toluca (W)
۱
۲
Unam Pumas (W)
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna (W)
۰
۰
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۴:۳۰
Leon (W)
۱
۰
FC Juarez (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Joondalup United
۶
۰
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۱
۲
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۱
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Devonport Strikers (W)
۴
۰
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۲
۰
Taroona (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۰
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۲
۰
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Inglewood United U20
۱
۱
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۴
۱
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۳
۱
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Sorrento FC Reserves
۰
۱
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۰
۳
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۰۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۳
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۳
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۶
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۲
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۶
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۱۵
Brisbane Olympic (W)
۳
۴
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۳۰
SWQ Thunder (W)
۰
۳
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lions FC (W)
۱
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United SC (W)
۲
۰
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Japan Japan Football League
Minebea Mitsumi
۱
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۹:۳۰
Honda F.C.
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۱۲:۳۰
Verspah Oita
۲
۱
Sony Sendai
Finished
۱۲:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۲
۱
Okinawa SV
Finished
۱۰:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۰
Veertien Mie
Interrupted
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۴
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۱
۵
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۸:۳۰
SD Raiders U20
۰
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۴
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۵
۲
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۳
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۳
۰
AC Tres Coracoes U20
Finished
۱۵:۳۰
Boston City FC Brasil U20
۰
۰
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
Cruzeiro EC U20
۴
۱
XV de Novembro EC MG U20
Finished
۱۶:۰۰
EC Futgol U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Carioca U20
Audax Rio RJ U20
۱
۲
Nova Iguacu U20
Finished
۱۶:۳۰
Bangu U20
۰
۰
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Boavista RJ U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Germany Bayernliga South
TSV Landsberg
۰
۱
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
TSV Grünwald
۲
۴
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۶:۳۰
SV Kirchanschoring
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۴:۰۰
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۱
SV Erlbach
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Strommen IF
۳
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۴
۳
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
  Poland 1. Division
Termalica BB Nieciecza
۳
۰
Warta Poznan
Finished
۱۶:۰۰
Pogon Siedlce
۰
۲
Chrobry Glogow
inprogress
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۴
۴
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۱
۲
Tiller IL
inprogress
۱۷:۳۰
Mosjoen IL
۰
۲
Verdal
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga I
Universitatea Craiova
-
-
FC UTA Arad
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Rapid Bucuresti
-
-
CFR 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Finland Ykkonen
EPS
۲
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۲
۰
Atlantis FC
Finished
۱۶:۳۰
KuPS Akatemia
۱
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۰
۲
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۳
۱
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۰
۰
Azuriz FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Cascavel U20
-
-
Apucarana U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Wales League Cup
Caersws
۰
۱
Holywell
Finished
۱۷:۰۰
Cwmbran Celtic
۲
۳
Trethomas Bluebirds
Finished
۱۵:۰۰
Penrhiwceiber Rangers
۱
۴
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
Prestatyn Town
۱
۵
Buckley Town
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۲
۱
Cambrian & Clydach
Finished
۱۷:۰۰
Penrhyncoch
۰
۳
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۰۰
Llantwit Major
۲
۰
Newport City FC
Finished
۱۷:۰۰
Caerau Ely
۲
۱
Trefelin
Finished
۱۷:۰۰
Llandudno FC
-
-
Newport County FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CA Bella Vista
۰
۰
Salus
inprogress
۱۷:۳۰
  Scotland League Cup
Dundee United FC
-
-
Ayr United
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Brechin City
۱
۳
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Arbroath
۰
۲
Annan Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۱
۰
Hibernian FC
inprogress
۱۷:۳۰
Ross County
۲
۱
Raith Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Peterhead
۴
۲
Elgin City
inprogress
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۱
۱
Cove Rangers
inprogress
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۳
Hamilton Academical FC
inprogress
۱۷:۳۰
St. Johnstone
۲
۰
Greenock Morton
inprogress
۱۷:۳۰
Dumbarton
۳
۴
Airdrieonians FC
inprogress
۱۷:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۳
۰
Bonnyrigg Rose
inprogress
۱۷:۳۰
FC Livingston
۱
۰
Dunfermline
inprogress
۱۷:۳۰
FC Edinburgh
۰
۶
Partick Thistle
Finished
۱۷:۳۰
East Kilbride
۰
۴
Aberdeen FC
Finished
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۱
۵
Falkirk FC
inprogress
۱۷:۳۰
Clyde FC
۱
۳
Motherwell
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland Besta deild karla
KA Akureyri
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
HK Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
inprogress
۱۷:۳۰
  Bulgaria Parva liga
PFC Lokomotiv Sofia
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
Arda Kardzhali
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
FC Bergheim (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۴:۳۰
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۰
BSC Young Boys Berna (W)
Finished
۱۵:۳۰
Skra Czstochowa (W)
۰
۳
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۵:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
-
-
VfL Wolfsburg (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Kolmonen
Villan Pojat
۲
۲
KePS
Finished
۱۴:۳۰
Ylamyllyn Yllatys
۱
۰
Kings SC Kuopio
Finished
۱۵:۳۰
KaPa Kajaani
۰
۱
OsPa
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۰
۲
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۱:۳۰
Jinju Citizen FC
۴
۱
Seoul United FC
Finished
۱۲:۳۰
Pyeongchang United
۳
۲
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۰
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
۳
۰
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
JyPK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
Jyvaskylan Pallokerho (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aland United (W)
۰
۱
HPS (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۵
Canberra Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
O'Connor Knights U23
۰
۰
Cooma Tigers U23
Cancelled
۰۵:۴۵
  Estonia Meistriliiga Women
Saku Sporting (W)
۷
۲
Viimsi JK (W)
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev (W)
۳
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna FC Ararat (W)
۲
۱
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Flora Tallinn (W)
۴
۰
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Colegiales
۱
۱
Club General Martin Ledesma
inprogress
۱۷:۳۰
Resistencia SC
۰
۴
12 de Junio de Villa Hayes
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Moreland City U23
۱
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Hume City U23
۳
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۹:۴۵
Avondale U23
۱
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۵:۳۰
South Melbourne U23
۱
۳
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۳۰
Port Melbourne U23
۱
۳
Green Gully U23
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Croydon Kings Reserves
۱
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Metro Stars Reserves
۰
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Para Hills Knights Reserves
۰
۰
Adelaide Raiders Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۱
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Campbelltown Reserves
۲
۱
White City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۱
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۸:۱۵
Brisbane City U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۳:۴۵
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
WDSC Wolves U23
Finished
۱۰:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۱
۰
Mornington
Finished
۰۸:۳۰
Old Scotch
۲
۰
Brandon Park
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۲
۲
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۱
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۴
۴
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۱
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast United
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane Roar Youth
۱
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۶
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۴
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۱:۱۵
  Australia Queensland Premier League 3
Palm Beach Sharks
۰
۲
Burleigh Heads
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۲:۳۰
University of Queensland
۴
۰
North Brisbane
Finished
۱۲:۴۵
Virginia United
۵
۰
Western Spirit
Finished
۰۹:۳۰
Newmarket
۴
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic FNL
MKF Chrudim
۳
۰
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۱:۴۵
Vyskov
۰
۰
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
inprogress
۱۸:۰۰
FC Silon Taborsko
۱
۰
Slavia Prague B
inprogress
۱۸:۳۰
  Malaysia Liga A1
Imigresen FC
۱
۰
Malaysia University
Finished
۱۲:۱۵
Armed Forces F.C.
۱
۱
Yayasan Pahang Maintenance FC
Finished
۱۲:۱۵
UiTM United
۰
۳
Melaka United
Finished
۱۶:۱۵
  Myanmar National League
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Cancelled
۱۳:۰۰
Thitsar Arman FC
۱
۲
Yadanarbon
Finished
۱۲:۳۰
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Finished
۱۳:۰۰
  India Calcutta Premier Division
Prayag United Sports Club
۳
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۳:۰۰
Wari AC
۱
۰
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Southern Samity
۳
۴
Kidderpore SC
Finished
۱۳:۰۰
  Ireland U20 League
Athlone Town U20
۱
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۵:۳۰
Drogheda United U20
۲
۰
Cork City U20
Finished
۱۷:۰۰
Shamrock Rovers U20
۳
۲
Waterford FC U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
-
-
Rio Branco PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AD São Caetano do Sul
-
-
EC Sao Bernardo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
CA Taquaritinga SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Barretos SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
XV de Jau
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
GD Saocarlense
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Los Chankas CYC
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FBC Melgar Arequipa
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Argentina Torneo Federal A
CA el Linqueno
-
-
CA Sarmiento de Resistencia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۲
۰
Tacuarembo
Finished
۱۶:۳۰
Cerrito CS
-
-
Plaza Colonia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Banfield (W)
۳
۱
CA Belgrano (W)
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club (W)
۰
۰
River Plate (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Boca Juniors (W)
۱
۰
CA Independiente (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Ferro Carril Oeste (W)
۲
۰
Rosario Central (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
FC Futura
۰
۳
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
JaPS II
۲
۲
NJS
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۵
۲
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Championship Women
JVW FC (W)
۰
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Copper Belts FC (W)
۰
۱
University of Pretoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۲
۰
Sport Recife PE (W)
Finished
۰۳:۳۰
  South Africa Second League Women
RV United (W)
۱
۲
Badgers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Russia FNL
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۳:۰۰
Arsenal Tula
-
-
Kamaz Nab Chelny
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۸:۳۰
Rodina Moscow
-
-
SKA Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Estonia Esiliiga
Viimsi JK
۴
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۶:۰۰
Tartu JK Welco
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
FC Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۶:۳۰
FC Flora Tallinn II
۲
۰
Tabasalu Charma
inprogress
۱۸:۳۰
  Myanmar U20 League
Dagon Port FC U20
۱
۰
Myawady FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United FC U20
۰
۲
Mahar United U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۱
New Town Eagles
Finished
۰۵:۴۵
Tasmania University SC
۰
۴
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
۲
۱
Philadelphia Union II
Finished
۰۴:۰۰
  Ecuador Superliga Women
El Nacional Quito (W)
-
-
Macara (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
-
-
JK Trans Narva
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Amateur Cup
ASC St Paul
۰
۰
SK St.Andra/Lav
inprogress
۱۹:۰۰
SV Wernberg
۰
۰
FC Faakersee
inprogress
۱۹:۰۰
ASK Weppersdorf
-
-
ASK Horitschon
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SV Mattersburg
-
-
Klingenbach
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Kazakhstan League Cup
Elimai FC
۰
۰
FC Atyrau
inprogress
۱۸:۳۰
FC Turan
۲
۲
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovenia Prva liga
Radomlje
۰
۰
FC Koper
inprogress
۱۹:۰۰
NS Mura
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Peru Reserve League
Sporting Cristal Reserves
۰
۰
Sport Huancayo Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Union Comercio Reserves
۱
۱
Comerciantes Unidos Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Alianza Lima Reserves
۲
۰
Cusco FC Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
  Bulgaria Vtora Liga
PFC Spartak Pleven
۱
۲
FC Dunav Ruse
inprogress
۱۹:۰۰
PFC Nesebar
۰
۰
FK CSKA 1948 II
inprogress
۱۹:۰۰
Sportist Svoge
۰
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۱۹:۰۰
FK Fratria
۰
۰
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۹:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Berazategui
-
-
Sportivo Barracas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
-
-
Provincial Ovalle
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Serie D
Audax Rio RJ
-
-
Serra FC ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Democrata Sete Lagoas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santo Andre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Agua Santa SP
-
-
CA Patrocinense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Anapolis FC
-
-
Brasiliense FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Porto Velho EC
-
-
Humaita
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Manaus FC
-
-
Trem DC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca 2
Serrano RJ
-
-
FC Petropolis Goncalense
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
-
-
Brusque U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hercilio Luz U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Capixaba Sport Club ES
-
-
Vilavelhense ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Porto Vitoria
-
-
Vitoria ES
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico U23 League
Chivas Guadalajara U23
۰
۰
Mazatlan FC U23
inprogress
۱۸:۳۰
Monterrey U23
۰
۰
Queretaro U23
inprogress
۱۸:۳۰
Cruz Azul U23
۱
۰
Toluca U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Cearense C
Crato EC
-
-
Itarema EC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Terra E Mar CE
-
-
Tiangua EC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
-
-
Nautico U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
AD Juventud Esperanza
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۰
۱
24 de Septiembre
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۳
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۳
۰
Union Espanola (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Iceland 1. Deild
IBV Vestmannaeyjar
۱
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۲
۱
North Geelong U23
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL League One Cup
Central Valley Fuego
۱
۰
Spokane Velocity FC
Finished
۰۶:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Philippines U19
۲
۰
East Timor U19
Finished
۱۱:۳۰
Cambodia U19
۰
۲
Indonesia U19
Finished
۱۶:۰۰
  Vietnam U21 Championship
Binh Phouc U21
۰
۰
Dong Nai U21
Cancelled
۱۲:۳۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۰
۰
Long An U21
Cancelled
۱۳:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۴
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۲
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۲
۰
BATE Borisov Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۰
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Cearense U20
Santa Cruz CE U20
۳
۰
Alvinegro U20
Finished
۱۶:۰۰
Ceara U20
۵
۲
Atletico Cearense U20
Finished
۱۶:۰۰
Sao Gerardo U20
-
-
Atletico Cearense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Uniao Suzano SP U20
۰
۲
Santos AP U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Mauaense SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Division One
Diyala FC
۱
۰
Al Karma
inprogress
۱۸:۰۰
Al Ramadi SC
۰
۳
Peshmerga Sulaymaniya SC
inprogress
۱۸:۰۰
  Georgia Georgia Cup
Kolhketi Khobi
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۴
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۶:۳۰
Fc Gonio
۲
۳
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Borjomi
۰
۵
Lokomotivi Tbilisi II
inprogress
۱۷:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۲
۰
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۱
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb
۰
۰
JPS
Finished
۱۶:۳۰
Narpes Kraft
۲
۰
OTP
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia U19 Championship
Independiente Medellin U19
۴
۱
Envigado U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
۲
۲
FK Suduva Marijampole
inprogress
۱۷:۳۰
FK Panevezys
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Iceland 5. Deild
IB Uppsveitir
۱
۴
Midas
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IA Akranes (W)
۱
۳
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Ireland FAI Cup
Pike Rovers
۳
۱
Midleton FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Serie C
Londrina EC
-
-
SER Caxias
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sao Bernardo FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
ای بی تی 90 اپلیکیشن abt90 آدرس بدون فیلتر abt90 ساشا سبحانی